Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Acer Predator XB323UGXbmiiphzx
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор Acer Predator XB323UGXbmiiphzx | ID - 100095
889.65€
1,740.00 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
2560x1440
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
Win10 compliant, MPRII
Цвят:
Black
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009946
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор Acer Predator XB323UGXbmiiphzx
889.65 €/
1,740.00 лв.
1,740.00 лв.
| Техническа характеристика на Монитор Acer Predator XB323UGXbmiiphzx | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | Win10 compliant, MPRII |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.276 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 270Hz Overclock DP, 240Hz DP, 144Hz HDMI |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Честота H/ V | HDMI:30-216KHz/48-144Hz, DP:242-242KHz/48-240Hz |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 2Wx2 |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.8 x 28.9 x 46.7 (59.7) |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | G-Sync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | USB3.0 (1up 4down) |
| Наклон | -5° - 23° |
| Хоризонтално завъртане | +/-20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 125 mm |
| Рамка | ZeroFrame |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




