Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Predator Helios 300
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Acer Predator Helios 300 | ID - 97012
1740.95€
3,405.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-10750H 2.60 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16GB 2933MHz
Видео карта:
NVIDIA GeForce RTX 2070
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11AX
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008849
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7490
284.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (Intel)
409.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5400
249.00 €
Лаптоп Dell Latitude 3330
369.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
454.00 €
Лаптоп Toshiba Portege Z30-C-16M
144.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T450
204.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G6
224.00 €
Лаптоп Acer Predator Helios 300
1740.95 €/
3,405.00 лв.
3,405.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Predator Helios 300 | |
| Процесор | Intel Core i7-10750H 2.60 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16GB 2933MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11AX |
| Операционна система | Windows 10 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.90 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 17.3 |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | DTS X:Ultra Audio, featuring optimized Bass, Loudness, Speaker Protection with up to 6 custom content modes by smart amplifier |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 2 with power-off charging, 1 USB Type-C (USB 3.2 Gen 2) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Mini-Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Headset/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | Camera |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 59 Wh 4-cell Li-ion battery, 3-pin 180 W AC adapter |
| Памет, слотове | upgradable to 32 GB using two soDIMM modules, 1 slot free |
| Чипсет | Intel HM470 Mobile PCH chipset |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 40.4 x 28.0 x 2.5 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR6 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




