Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Acer Nitro XV275UP3biiprx
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор Acer Nitro XV275UP3biiprx | ID - 116093
329.27€
644.00 лв. с ДДС
Технология:
Mini LED
Резолюция:
2560x1440
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
Win10 compliant, MPRII
Други:
Super Sharpness, BlueLightShield Pro, Flicker-Less, Low Dimming, ComfyView, Kensington Security Slot, Navigation Key, Audio out
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012987
Избери добавки:
Монитор Acer Nitro XV275UP3biiprx
329.27 €/
644.00 лв.
644.00 лв.
| Техническа характеристика на Монитор Acer Nitro XV275UP3biiprx | |
| Технология | Mini LED |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | Win10 compliant, MPRII |
| Други | Super Sharpness, BlueLightShield Pro, Flicker-Less, Low Dimming, ComfyView, Kensington Security Slot, Navigation Key, Audio out |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.233 x 0.233 mm |
| Време за реакция, ms | 2ms |
| Честота на опресняване, Hz | 170Hz |
| Яркост, cd/m2 | 600cd/m2 (1000cd/m2 peak HDR1000 mode) |
| Статичен контраст | 200 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | HDMI: 30 ~ 242 KHz/48 ~ 144 Hz, DP: 54 ~ 250 KHz/48 ~ 165 Hz (48 ~ 170 Hz Overclock) |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 26.7 x 43.7-58.7 cm |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | ± 25° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | ZeroFrame |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




