Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Extensa
Лаптоп Acer Extensa | ID - 109903
236.22€
462.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Celeron N4020 1.10 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
4GB on board
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11 a/b/g/n/ac
OS:
No OS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011760
Избери добавки:
Цена:
236.22 €/
462.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
25.56€/мес.
236.22 €/
462.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Acer Extensa
236.22 €/
462.01 лв.
462.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Extensa | |
| Процесор | Intel Celeron N4020 1.10 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 4GB on board |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Операционна система | No OS |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Процесор, серия | Intel Celeron |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBPCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Two built-in stereo speakers, Built-in digital microphone |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 2.0, 1 USB 3.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Headset/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD cam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 37 Wh 4810 mAh 7.7 V 2-cell Li-ion battery |
| Памет, слотове | Up to 8 GB |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.3 x 25.1 x 2.0 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

