Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Acer B246HYLAymidr
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор Acer B246HYLAymidr | ID - 96746
125.78€
246.00 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
23.8" (60.45 cm)
Резолюция:
1920x1080
Вид на екрана:
Flat
Честота на опресняване, Hz:
60Hz
Време за реакция, ms:
5ms
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008719
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор HP EliteDisplay E241i
59.00 €
Монитор Fujitsu-Siemens 462V FA
30.00 €
Монитор BenQ G2200WA
40.00 €
Монитор LG 34U650A-B
494.00 €
Монитор Samsung QB50R
654.00 €
Монитор Dell U2725QE
719.00 €
Монитор AOC 27B3CA2
119.00 €
Монитор Samsung LS27F320GA 27" IPS LED 1920x1080 5ms 120 Hz 250cd/m2 HDMI Black
124.00 €
Монитор Acer B246HYLAymidr
125.78 €/
246.00 лв.
246.00 лв.
Техническа характеристика на Монитор Acer B246HYLAymidr, UM.QB6EE.A01 |
|
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Вид на екрана | Flat |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 mm |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Честота H/ V | 30-80kHz / 55-75Hz |
| Тунер | - |
| DVI | DVI |
| Display port | - |
| VGA | VGA |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.4 x 22.1 x 37.9 (52.9) |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| HDMI | HDMI |
| Вградени говорители | 2Wx2 |
| Технология | LED |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5°~35° |
| Хоризонтално завъртане | +/-60° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 150mm |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

