Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Aspire Nitro 5
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Acer Aspire Nitro 5 | ID - 65051
970.94€
1,898.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-7700HQ 2.80 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB
Видео карта:
nVidia GeForce GTX 1050 Ti
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003454
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP ProBook 430 G4
125.00 €
Asus Strix G16 G615LW-S5029W
3,788.16 €
Dell Latitude 5455
963.27 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel)
489.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G2
171.79 €
HP ProBook 4 G1iR 16" Pike Silver
1,281.81 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad E490
279.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G6
174.00 €
Лаптоп Acer Aspire Nitro 5
970.94 €/
1,898.99 лв.
1,898.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Aspire Nitro 5 | |
| Процесор | Intel Core i7-7700HQ 2.80 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB |
| Видео карта | nVidia GeForce GTX 1050 Ti |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Операционна система | Linux |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.50 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm SATA + 256GB SSD |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 4096MB DDR5 |
| Звук | Two built-in stereo speakers, Two built-in digital microphones |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes, 2280 |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB 3.1 Gen 1), 1 USB 3.0 with power-off charging, 2 USB 2.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headset/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 48 Wh 3220 mAh 15.2 V 4-cell Li-ion battery, 3-pin 135 W AC adapter |
| Памет, слотове | upgradable to 32 GB using two soDIMM modules |
| Чипсет | Intel HM175 Mobile PCH chipset |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Мрежа | Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




