Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Aspire C22-860 AiO
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Acer Aspire C22-860 AiO | ID - 64929
459.14€
898.00 лв. с ДДС
Монитор:
21.5" (54.61 cm) FullHD (1920x1080) No Touch
Процесор:
Intel Pentium 4405U 2.10 GHz, 2 MB cache
RAM памет:
4096MB 2400MHz
Видео карта:
Intel HD Graphics 510
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003435
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър HP EliteDesk 800 G1 DM
75.00 €
Компютър HP Compaq 6300 Pro MT
66.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G5 DM
215.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3
774.00 €
Компютър Fujitsu Esprimo P900
59.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3
762.00 €
Компютър Dell OptiPlex 3080 Micro
429.00 €
HP ProDesk 4 Tower G1i AI
1,244.48 €
Компютър Acer Aspire C22-860 AiO
459.14 €/
898.00 лв.
898.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Aspire C22-860 AiO | |
| Монитор | 21.5" (54.61 cm) FullHD (1920x1080) No Touch |
| Процесор | Intel Pentium 4405U 2.10 GHz, 2 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 2400MHz |
| Видео карта | Intel HD Graphics 510 |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Pentium |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4 krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Built-in stereo speakers |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 1 M.2 slot (for SSD), 1 M.2 slot (for WLAN) |
| Аудио портове | 1 Headset/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Web камера, MP | 1 MP HD USB external webcam |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | Up to 16GB |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard & Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 49.0 x 1.1 x 36.3 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, 802.11ac |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




