Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- HP
- HP ProLiant DL360p Gen8
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
HP ProLiant DL360p Gen8 | ID - 132715
233.00€
259.00€
/ 455.71 лв. с ДДС
-10%
Процесор:
2x Intel Xeon 6-Core E5, 2637 v2 3500MHz 15MB
RAM памет:
32GB RDIMM DDR3L
Хард диск:
No storage SAS 2.5"
HDD поддръжка:
8x 2.5"
RAID Controller:
Smart Array P420i/1GB with FBWC
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80127935
Избери добавки:
Цена:
259.00 €
233.00 €/
455.71 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
259.00 €
233.00 €/
455.71 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
HP ProLiant DL360p Gen8
259.00
€
233.00 €/
455.71 лв.
455.71 лв.
| Техническа характеристика на HP ProLiant DL360p Gen8 | |
| Процесор | 2x Intel Xeon 6-Core E5, 2637 v2 3500MHz 15MB |
| RAM памет | 32GB RDIMM DDR3L |
| Хард диск | No storage SAS 2.5" |
| HDD поддръжка | 8x 2.5" |
| RAID Controller | Smart Array P420i/1GB with FBWC |
| Мрежова карта | LAN 4-port 1Gb Ethernet FlexibleLOM |
| Захранване | 2x 460W Platinum |
| Кутия | Rack Mount 1U |
| Статус | A клас |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
Процесор:
2x Intel Xeon 22-Core E5 2699 v4 2200MHz 55MB
RAM памет:
128GB RDIMM DDR4
Хард диск:
No storage SAS 2.5"
Гаранция:
12 месеца
-8%
1,824.00 €
1,683.00 €
3,291.66 лв.
Процесор:
Intel Xeon 6-Core E5, 2620 v3 2400MHz 15MB
RAM памет:
128GB RDIMM DDR4
Хард диск:
No storage SAS 2.5"
Гаранция:
12 месеца
-9%
1,124.00 €
1,026.00 €
2,006.68 лв.
Процесор:
2x Intel Xeon 20-Core Gold, 6230 2100MHz 27.5MB
RAM памет:
256GB RDIMM DDR4
Хард диск:
No storage SAS 2.5"
Гаранция:
12 месеца
-8%
4,039.00 €
3,721.00 €
7,277.64 лв.
Процесор:
2x Intel Xeon 22-Core Gold 6152 2100MHz 30.25MB
RAM памет:
128GB RDIMM DDR4
Хард диск:
No storage SAS 2.5"
Гаранция:
12 месеца
-8%
2,274.00 €
2,097.00 €
4,101.38 лв.
Процесор:
2x Intel Xeon 20-Core Gold, 6138 2000MHz 27.5MB
RAM памет:
256GB RDIMM DDR4
Хард диск:
No storage SAS 2.5"
Гаранция:
12 месеца
-8%
3,804.00 €
3,504.00 €
6,853.23 лв.
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)








